Kontakt
Arbeta på skolanSkolplattformStäll ditt barn i köAktuelltOm waldorfpedagogikenOm skolan
Antagningskollegiet

Antagningskollegiet

Kontaktperson Eva-Katarina Wallin

08-551 500 51
Skolsyster & andra viktiga Kontakter
SYV

Solange Murphy

solange.murphy@orjanskolan.se

070- 054 60 45

Skolsyster

Annika Löfström Stare

skolhalsovarden@orjanskolan.se

08-551 506 24 - 073 067 44 73

Vaktmästeri
072-569 59 43
Styrelsen
styrelsen@orjanskolan.se
Position

Skolans plats

Nibble 19

153 91, Järna

info@orjanskolan.se

08 551 500 51

Telefontid mån-fre kl. 8.00-11.00

Bankgiro
BG - 160 8082
Rektorer
Rektor

Anne Marqvardsen

rektor@orjanskolan.se
08-551 500 51
Biträdande Rektor

Frida Sandberg

frida.sandberg@orjanskolan.se
070-35 346 20
Administration
IT Administration

Albin Ernholm

it@orjanskolan.se

08-551 500 52

Administration

Eva-Katarina Wallin

info@orjanskolan.se

08-551 500 51

Ekonomi

Celjeta Kaso

ekonomi@orjanskolan.se

08-551 500 52

Gymnasiesamordnare

Maria Eloranta

maria.eloranta@orjanskolan.se

Intresserad av Örjanskolan?
Kontakta oss